מברשת הפלא

סיפור המברשת


שמי אסף קוסטין , דרמה – טריכולוג , מומחה בתפקודי השיער ועור הקרקפת . במהלך השנים עבדתי עבור חברות שיער גדולות ובינלאומיות כגון : וולה , פול מיטשל , אינדולה ועוד.. כמו כן ניהלתי קליניקה לטיפולי שיער. הניסיון שיש לי בתחומי השיער ועור הקרקפת הוא בן 40 שנה .

במהלך השנים הכרתי מעצבי שיער רבים מכל העולם ולפני כמה שנים באחת מהתערוכות הבינלאומיות שבהם אני מבקר מדי שנה נתקלתי בחברי למקצוע שון פופולי מאנגליה שעבד ככימאי במשך 15 שנה ברשת המספרות של וידאל ששון בלונדון . במהלך פגישתנו העלנו כמה נושאים מקצועיים שמציקים לנו כבר כמה שנים טובות .

אחת מהתופעות הלא נעימות ללקוחות ולמעצבי השיער זו תופעת הקשרים בשיער לפני ואחרי החפיפה כלומר : על שיער יבש ורטוב. שון ואני החלטנו " להתלבש" על הבעיה ולחקור אותה בתקווה למצוא פתרון מקצועי ויעיל אשר יוכל להתמודד עם התופעה .

לאחד מהחברים שלנו יש חוות סוסים ושמנו לב כי בשיער הסוסים נוצרים קשרים וכדי להתיר אותם ולהבריק את השיער משתמשים במברשת מיוחדת . הדבר נכון גם בכלבים וחתולים.
לאחר מספר פגישות שנערכו במשך 3 שנים והשקעה כספית לא קטנה הבנו כי הפתרון הטוב ביותר זה לאפשר לשיער לעבור בקלות דרך שיני המברשת . לצורך כך העלנו את הנקודות הבאות מהם המברשת בנויה :

1. המברשת תהייה שונה לחלוטין מהמברשות הסטנדרטיות הקיימות בשוק .
2. המברשת תורכב מ- 2 חלקים .
3. למברשת לא תהיה ידית אחיזה .
4. המברשת תהיה בנויה באופן ארגונומי ע"פ מבנה כף היד .
5. זיפי המברשת יהיו באורכים שונים .
6. חומר המברשת יהיה מפלסטיק רך במיוחד .
7. המברשת תהיה קעורה .
8. זיפי המברשת יהיו א - סימטריים .
9. המברשת תהייה בנויה שתי וערב .
10. המברשת תחזיק זמן רב ותצדיק את רכישתה .


בעיית הקשרים בשיער היא בעיקר אצל נשים שיש להם שיער בינוני - ארוך .
מכיוון שהשיער באופן טבעי אינו גדל באופן אחיד וסובל מהשפעות חיצוניות רבות כגון : צבעים , הבהרות , פסים , סלסול , החלקות שיער , התנהגות לא נכונה ושימוש בתכשירים בלתי מתאימים נוצרת תופעה של קשרים בדרגות שונות . תופעת הקשרים מתעצמת אצל נשים אשר צובעות או מבהירות את השיער ובנוסף מהיווצרותם של קצוות מפוצלים אשר מתחברים ביניהם וגורמים לקשרים אשר כואב מאוד להתיר אותם .

במהלך השנים התנהגות לא נכונה של הלקוחות גורמת לשחיקתה והחלשתה של שכבת השיער החיצונית הנקראת " קוטיקולה " - CUTICULA וכתוצאה מכך נוצרים קצוות שרופים ומפוצלים ומתגלים חורים בשכבה החיצונית הנגרמים משחיקת השיער ואבדן הקרטין הטבעי של השערה . כאשר מברישים או מסרקים במברשת או מסרק רגילים נגרם לשיער נזק ע"י משיכתו , קריעתו ושחיקתו. נשים רבות סובלות מכאבים בסירוק ובהברשה , השיער נושר יתר על המידה והופך להיות דליל . כיום יש שימוש רב בתוספות והארכות שיער וטכניקה זו גורמת להיווצרות קשרים ותופעות לוואי הרסניות לשיער .

מברשת הפלא לשיער מצליחה בקלות ובמהירות לפתור את בעיית הקשרים בשיער .
מברשת ה"פלא " לשיער - פותחת קשרים בכל סוגי השיער .
מברשת ה"פלא " לשיער – מקילה על סירוק שיער ארוך.
מברשת ה"פלא " לשיער – מסייעת לסירוק שיער בכל שעות היום , נוחה לנשיאה בארנק .
מברשת ה"פלא " לשיער – מעולה לשיער בעייתי לילדים , נערות ונשים .
מברשת ה"פלא " לשיער – מונעת נשירה והיווצרות שיער דליל ע"י הברשה קלה ומהירה .
מברשת ה"פלא " לשיער – מעניקה ברק ומראה שיער בריא ע"י הפחתת הקצוות המפוצלים .
מברשת ה"פלא " לשיער - מעניקה מסג' וזירוז מחזור הדם לשיער דליל ונושר .


מברשת ה"פלא " לשיער -
מצוינת לפתיחת קשרים בפאות , הארכות ותוספות שיער.


לפרטים מקצועיים , הדרכה וייעוץ ללא תשלום .
אסף : 0544-219256 / assaf@hairbrush.co.il
מברשת הפלא לשיער | 0544-219256 | info@hairbrush.co.il | או.קיי.קיי שיווק בע''מ|עיצוב שיער | בניית ציפורניים |תסרוקות כלה | מייבש שיער | תסרוקות |פאות
website by gilig.co.il